Wiadomości

Zatrzymana 18-latka odpowie za kradzieże sklepowe

Data publikacji 13.06.2022

Tczewscy policjanci zatrzymali 18-letnią kobietę, którą podejrzewali o kradzież. Według ustaleń mundurowych 18- latka z jednego ze sklepów na terenie miasta ukradła kosmetyki. Śledczy ustalili, że w wyniku kradzieży do których doszło w dniach 8 i 9 czerwca br. powstały straty w wysokości prawie 2500 złotych. Śledczy przedstawili zatrzymanej kobiecie 4 zarzuty dotyczące kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

10 czerwca  br. kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pracując nad sprawami kradzieży sklepowych, do których doszło na terenie miasta, ustalili, że związek z tymi zdarzeniami ma 18-letnia kobieta. Według ustaleń mundurowych do tych zdarzeń doszło w dniach 8 i 9 czerwca. Sprawczyni w tym czasie po wejściu na teren placówki handlowej i wykorzystując nieuwagę personelu, kradła drogie kosmetyki. Straty oszacowano na kwotę prawie 2500 złotych.

Funkcjonariusze w miniony piątek zatrzymali kobietę, którą doprowadzili do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili jej 4 zarzuty dotyczące kradzieży.

Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony